>Yorumlar,durumlar,anlar

>Ya günlerimi boş geçirmemek için erken kalkmaya geç yatmaya gayret ediyorum. Haftasonları dahi bunu yapmaya çalışıyorum. Ya günü uyuyarak geçince sanki böyle boş geçmiş gibi geliyor bana. İçimde garip bir duygu oluşuyor. Zaman ne kadar çabuk geçiyor anlamak zor. Özellikle iş hayatına başladıktan sonra daha da bir akıcı oluyor. Okuldayken çalışan arkadaşlarım derdi zaman çok hızlı geçiyor birşey yapmaya zaman kalmıyor diye doğruymuş 🙂 Bugün Serkanla konuştukta Civcivimlede sık sık konuşuyoruz zaten okul biteli 1.5 yıl olmuş. Ve 2010da bitti son bir hafta….

Kardeşim Serkan’da haftasonları bize geliyor eğitim için çok mutlu oluyoruz. Arasırada olsa Morecimde geliyor güzel yemek partileri yapıyoruz 🙂 Haftasonlarını renklendiriyoruz artık. Okul zamanlarında Halil cuma akşamları gelir pazar öğleden sonraya kadar çook güzel zamanlar geçirirdik.

Muhabbetler arasında aklıma şu sosyal ağlar,bloglar felan derken artık yaşamlarımızın değiştiğini farkettim. Hayatımızın bir parçası haline gelen internet ile yaşam tarzlarımız değişti. Önceleri insanların hayatlarından kalan mektuplar, gizli saklı tutulan günlüklerdi şimdi ise bloglar,tweetler vb. oldu çıktı. Bunu farkında olmadan kabullendik. Aslında bir açıdan güzel bir durum bizden sonrakilere bizim yaşamlarımızın izleri kalıyor. Bizden öncekilerden bize kalan pek birşey yok o açıdan bu nesil şanslı. Ben çocukluğumdan daha fazla iz olmasını isterdim, daha fazla fotoğraf vidyo yazı… geriye dönüp baktığımda nasıl bir hayat yaşamışım onu görmek istedim.

Zamanı dolu geçirmek gerek, izler bırakmak, faydalar sağlamak gerek. Bu an geçiyor ve yapamadığımız bir şey o zamanda daha anlamlı iken yapmadan geçtiğimizde sonra anlamını yitiriyor.

Herkese güzellikler 🙂

1 thought on “>Yorumlar,durumlar,anlar

  1. >Her sabah olduğu gibi bu sabah da blogunu ziyaret etmek ve yazını görmek güzel oldu 🙂 Zaman gerçekten çok çabuk geçiyor.Okulda öğrenciykende böyleydi aslında.Sadece biz okuldan sıkıldığımız için zaman geçmiyor gibi hissederdik.Boşver biz hayatı dolu dolu geçirmek için geç yatalım erken kalkalım.Hatta uyumaya çalışırkende muhabbet etmeyi unutmayalım 🙂 Civcin'in güzel yemeklerine,senin hamsi tavana diyecek yok zaten.Bende de bu mide,iştah varken 🙂 Blog yazma işine gelince ben bunu gerçekten çok seviyorum.Bir gün çocuğum olursa kimlik çıkarmaya giderken bir de alan adı alacağım 😛

Comments are closed.